Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong nga 3 mbretërive

Mahjong nga 3 mbretërive

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong nga 3 mbretërive

Përshkrim : Në mahjong nga 3 kingdoms, ju duhet të jetë mbreti i palë dhe shoqata e formës. kjo është qëllimi i mahjong.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, default, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 7434

Kopjo në Blog : Mahjong nga 3 mbretërive
Kopjo në Forum : Mahjong nga 3 mbretërive

Advertisement