Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Game mahjong

Game mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Game mahjong

Përshkrim : Mahjong lojë: zgjidhni dy pllaka identike që nuk mbulohen nga ndonjë tjetër për të marrë rezultatin. le të luajnë këtë lojë klasike kineze dhe për të marrë rezultat të lartë sa më shumë që mundeni. kënaquni me aq shumë fun!

ditë : Tjetër,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 4307

Kopjo në Blog : Game mahjong
Kopjo në Forum : Game mahjong

Advertisement