Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong fun

Mahjong fun

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong fun

Përshkrim : Kliko dhe të bëjë palë nga e majta apo e djathta. ju vetëm mund të zgjidhni një tjegull me të paktën një skaj të lirë në të majtë apo të djathtë.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, seri, matching, fun, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 7739

Kopjo në Blog : Mahjong fun
Kopjo në Forum : Mahjong fun

Advertisement