Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong dinastia

Mahjong dinastia

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong dinastia

Përshkrim : Lidhë të gjitha pllaka mahjong në dinastisë mahjong. rregullat janë të thjeshta, por luajnë modes janë të ndryshme. explore mënyrën e lirë, ndërsa duke u përpjekur për të lidhur qindra pllaka mahjong, ose të luajë një regjim fushatë ku 20 fazat sfiduese mahjong ju pret. përveç kësaj, për të sjellë më shumë argëtim dhe të dyfishtë sfidën brenda të gjithë lojë puzzle, çdo regjim mahjong ju guxojnë për të luajtur kufizohet edhe nga koha, që do të thotë se vetëm një mahjong mjeshtër i vërtetë do të jetë në gjendje për të përfunduar.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 9999

Kopjo në Blog : Mahjong dinastia
Kopjo në Forum : Mahjong dinastia

Advertisement