Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong kafshëve lidhur

Mahjong kafshëve lidhur

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong kafshëve lidhur

Përshkrim : Objekti i lojës është që të shkojë pllaka. për të bërë një ndeshje ju duhet të zgjidhni dy pllaka përputhen që nuk janë bllokuar nga e djathta apo nga e majta. nëse ju nuk mund të zgjidhni një tjegull, atëherë ajo është e bllokuar. kur ju bëni një ndeshje të dy pllaka do të hiqen. shumica e ndeshjet janë bërë duke zgjedhur pllaka me të njëjtën shëmbëllim i saktë për ta. megjithatë, çdo fruta do të përputhen me ndonjë fruta të tjera dhe çdo lule do të përputhen me ndonjë lule të tjera. hiq të gjitha pllakat nga bordin e lojës për të fituar.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, animal, free, default, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 4296

Kopjo në Blog : Mahjong kafshëve lidhur
Kopjo në Forum : Mahjong kafshëve lidhur

Advertisement