Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojërat lego  » Betejat legjendare ninja

Betejat legjendare ninja

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Betejat legjendare ninja

Përshkrim : Luftuar ninja \ 's armiqtë më të mëdha në luftrat legjendar ninja! kai, cole, jay, zane, dhe lloyd janë të gjitha të fuqishme ninja, por vetëm një mund të kurorëzohet më të mirë ninja në ninjago. luaj nëpërmjet një seri të betejat bos epike për të gjetur se kush do të pretendojnë titullin e madh spinjitzu luftëtar!

Si për të luajtur :
Shuk ose arrow çelësat për të lëvizur dhe kërcejnë. hapësirë për të sulmuar.

ditë : Lego, Legjendar ninja battles, luajnë legjendar luftrat ninja lojë, legendary battles ninja lojra, luaj online legjendar luftrat ninja lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat lego

Luaj Totali : 6534

Kopjo në Blog : Betejat legjendare ninja
Kopjo në Forum : Betejat legjendare ninja

Advertisement