Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Vajzat lojërat  » Lojra zërit  » Që jeton në xhungël pinball kërkim

Që jeton në xhungël pinball kërkim

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Që jeton në xhungël pinball kërkim

Përshkrim : Lojë e bukur pinball me një tingujt e kafshëve dhe të mjedisit që jeton në xhungël!

Si për të luajtur :
Arrow keys për të aktivizuar flippers.space për të nisur topa.

ditë : 1 player, top, flash, pinball,

Kategori : » Lojra zërit

Luaj Totali : 8516

Kopjo në Blog : Që jeton në xhungël pinball kërkim
Kopjo në Forum : Që jeton në xhungël pinball kërkim

Advertisement