Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Bizhuteritë lidhur mahjong

Bizhuteritë lidhur mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Bizhuteritë lidhur mahjong

Përshkrim : Mahjonggamesplayonline.com paraqet të re mahjong falas online lidhë lojë për të gjithë tifozët mahjong dhe bizhuteritë. ju mund të gjeni thesare të panumërta e lashta të mbretërve mesjetare në bagazhin e vjetër magjike vetëm zgjidhë të gjitha puzzles, të gjeni çelësin e artë që hap rrugën për pasuri. përputhen me dy bizhuteritë identike duke krijuar një rrugë në mes tyre. rruga duhet të përmbajë dy ose më pak kthehet. loja nuk ka afat kohor në mënyrë që ju mund të relaksoheni dhe të gëzojnë gameplay shkëlqyer dhe grafika të mëdha ngjyra pa asnjë nxitim.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, jewel, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 1207

Kopjo në Blog : Bizhuteritë lidhur mahjong
Kopjo në Forum : Bizhuteritë lidhur mahjong

Advertisement