Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Jetsons lojërat  » Jetsons skypods

Jetsons skypods

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Jetsons skypods

Përshkrim : Ndihmuar george jetsons të marrë në shtëpinë e tij të partisë! drop off mysafirët partia një nga një në platformat e tyre lundruese duke përdorur spacebar. përpiqen për të marrë pods të bjerë sa më afër të jetë e mundur në mes të platformave. ju mund të riparuar anije tuaj duke mbledhur ingranazhet.

Si për të luajtur :
Përdorni tastet kursorin për të kontrolluar george jetsons aerocar dhe për të shmangur pengesat.

ditë : Të jetsons, Jetsons skypods, luajnë jetsons skypods lojë, jetsons skypods lojra, luajtur online jetsons skypods lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Jetsons lojërat

Luaj Totali : 7288

Kopjo në Blog : Jetsons skypods
Kopjo në Forum : Jetsons skypods

Advertisement