Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Ishull mahjong fshehtë

Ishull mahjong fshehtë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Ishull mahjong fshehtë

Përshkrim : Përdorni hartën e vjetër pirat që të çon në thesar, zgjidh njëqind puzzles, dhe të udhëtojnë në ishull sekret, plot aventura të rrezikshme. bukur nivelet grafike dhe njëqind do t'ju japë një shumë kënaqësi.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 2785

Kopjo në Blog : Ishull mahjong fshehtë
Kopjo në Forum : Ishull mahjong fshehtë

Advertisement