Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Misteret indian mahjong

Misteret indian mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Misteret indian mahjong

Përshkrim : Zhytet në atmosferën magjepëse të magjisë magjistar indian në këtë falas online rrëshqitje lojë ngjyra mahjong nga mahjonggamesplayonline.com. për të krijuar magjike mbledhë të gjitha elementet magjike në bord. leviz pllaka me imazhet e objekteve magjike në mënyrë të tillë për të sjellë së bashku dy objekte identike. duke hequr të gjitha objektet nga përpara e lojës bordit në nivelin e ardhshëm. ruajnë në kohë ashtu siç është e kufizuar përndryshe ju do të duhet të kalojë të njëjtin nivel përsëri. të fituar sa më shumë pikë të jetë e mundur dhe mos harroni të publikojë rezultatin më të mirë në top 10.

ditë : Mister, arcade, 1 player, flash, bordi, matching, magic, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 5587

Kopjo në Blog : Misteret indian mahjong
Kopjo në Forum : Misteret indian mahjong

Advertisement