Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong indian

Mahjong indian

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong indian

Përshkrim : Discover india kultura luajnë këtë lojë mahjong. loja përfshin grup të madh të numrave dhe shkronjave simboleve, qëllimi juaj është për të pastruar zonën e lojës e pllakave nëpërmjet krahasimit palë në kohën më të shkurtër të mundshme.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 8065

Kopjo në Blog : Mahjong indian
Kopjo në Forum : Mahjong indian

Advertisement