Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Fëmijët lojra  » Tournamen pellg akull

Tournamen pellg akull

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Tournamen pellg akull

Përshkrim : Pellg ka ngrirë, është koha për të filluar një turne pellg akull. blej bate, zgjidhni një vend ku ju do të donte të peshkut, të hedhur linjë, të qetë dhe të presim! nëse ju mendoni diçka është në, nuk e mbështjell linjë tuaj shumë shpejt ose ajo do të thyer!

Si për të luajtur :
Arrow çelësat për të ecur përreth; bar hapësirë për të marr vend për peshkim; up arrow për të kapur peshk; mbajtur shtypur deri arrow për të marrë nga peshqit;

ditë : Peshkimi, kids, Ice pond tournamen, luajnë ice pond tournamen lojë, lojra ice pond tournamen, luaj online lojë ice pond tournamen, lojë falas online.,

Kategori : » Fëmijët lojra

Luaj Totali : 2738

Kopjo në Blog : Tournamen pellg akull
Kopjo në Forum : Tournamen pellg akull

Advertisement