Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Magji mahjong

Magji mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Magji mahjong

Përshkrim : Mahjong solitaire game me pllaka gjashtëkëndor. kombinoje 2 e pllakave të njëjtë të lirë për të hequr ato. pllaka të lirë të ketë së paku 3 anët contigious lirë dhe nuk janë të mbuluara nga pllaka të tjera. hequr të gjitha pllaka për të përparuar në nivelin e ardhshëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 7322

Kopjo në Blog : Magji mahjong
Kopjo në Forum : Magji mahjong

Advertisement