Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Bordit dhe kartë  » Tik nervoz tac gishtin  » Kirurgji zemra

Kirurgji zemra

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Kirurgji zemra

Përshkrim : Kirurgët Zemra ngarkuar adventuresomeness dhe bindet me dorë jeni deri në atë?

Si për të luajtur :
Ndiqni udhëzimet e infermiere për të vepruar në zemrën e dobët Joe në këtë lojë kirurgji intensive. Kini kujdes: saktësi është një domosdoshmëri! Mbani një sy mbi shenjat vitale e Joe. Jeta e tij është në duart tuaja, Doc.

ditë : Kirurgjia e zemrës, lojra Kirurgjisë Zemra online, lojra falas Kirurgjisë Zemra, lojra falas, lojra falas online Kirurgjisë Zemra, Kirurgji Zemra lojë, Kirurgjisë falas Zemra,

Kategori : » Lojra me Tik nervoz tac gishtin

Luaj Totali : 1121

Kopjo në Blog : Kirurgji zemra
Kopjo në Forum : Kirurgji zemra