Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong të lumtur easter

Mahjong të lumtur easter

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong të lumtur easter

Përshkrim : Gjej bunnies pashkëve në këtë lojë mahjong dhe të kombinuar ato. ju mund të kombinohen 2 pa pllakave të njëjtë vezë të pashkëve për të hequr ato në fushën e lojës, në qoftë se ju kombinohen easter bunny 2 pllaka ju paraprakisht në nivelin e ardhshëm.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 4207

Kopjo në Blog : Mahjong të lumtur easter
Kopjo në Forum : Mahjong të lumtur easter

Advertisement