Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat diego  » Shkoni diego shkoni! kujtesës safari

Shkoni diego shkoni! kujtesës safari

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Shkoni diego shkoni! kujtesës safari

Përshkrim : Shpëtim dhe ndeshje të gjitha kafshët e fshehur.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, kids, matching, memory, fun, animal, free,

Kategori : » Lojërat diego

Luaj Totali : 7510

Kopjo në Blog : Shkoni diego shkoni! kujtesës safari
Kopjo në Forum : Shkoni diego shkoni! kujtesës safari

Advertisement