Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Fëmijët lojra  » Javën e me shije frute

Javën e me shije frute

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Javën e me shije frute

Përshkrim : Drejtuar rreth planetit të vogël dhe të mbledhë fruta para se të bie nga pemët. telefononi ufo-t për të kapur dele.

Si për të luajtur :
Përdorni arrow çelësat për të lëvizur.

ditë : Kids, Fruity week, luajnë fruity week lojë, lojra fruity week, luaj online lojë fruity week, lojë falas online.,

Kategori : » Fëmijët lojra

Luaj Totali : 2177

Kopjo në Blog : Javën e me shije frute
Kopjo në Forum : Javën e me shije frute

Advertisement