Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Fruta mahjong

Fruta mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Fruta mahjong

Përshkrim : Një lojë classic mahjong për të argëtojë ju. qëllimi i kësaj loje është që të shkojë me palë të hapura e pllakave identike dhe për të hequr ato nga bordi. ju janë të sfiduar për të eliminuar të gjitha pjesët nga bordi !! have fun me nivele të daljes.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të bashkëvepruar

ditë : Mister, 1 player, flash, fruta, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 3364

Kopjo në Blog : Fruta mahjong
Kopjo në Forum : Fruta mahjong

Advertisement