Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat elsa  » Puzzle tjerr ngrirë

Puzzle tjerr ngrirë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Puzzle tjerr ngrirë

Përshkrim : Fix tre fotografitë e anna, elsa snow queen, kristoff, olaf, sven dhe karaktere të tjera nga filmi disney, të ngrira. fix fotot duke klikuar mbi pllaka katrore të tjerr çdo tjegull në pozicionin e tyre të saktë. fix të gjitha tre fotot e filmit disney, të ngrira, për të fituar ndeshjen.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur.

ditë : Ngrirë, elsa, Frozen spin puzzle, luajnë ngrira spin puzzle lojës, të ngrirë lojë spin puzzle, luaj online frozen lojë spin puzzle, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat elsa

Luaj Totali : 2830

Kopjo në Blog : Puzzle tjerr ngrirë
Kopjo në Forum : Puzzle tjerr ngrirë

Advertisement