Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Lojërat olaf  » Ngrirë fix olaf dhe veshje

Ngrirë fix olaf dhe veshje

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Ngrirë fix olaf dhe veshje

Përshkrim : Olaf, një nga karakter bukur ngrirë. pjesët e trupit të tij janë të shpërndara në dëborë, si bisha bora e ndoqi. ai ka nevojë për ndihmën tuaj për të rregulluar pjesët e tij dhe mbledhur atë. ai do të jetë më i lumtur në qoftë se ju të bëjë atë më të bukur me gamë të shkëlqyer të kostumeve. a ju doni të ndërtuar një burrë dëbore? fillo tani.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të bashkëvepruar

ditë : Ngrirë, olaf, Frozen olaf fix and dress, luajnë frozen olaf fix and dress lojë, të ngrirë olaf fix and games veshje, luaj online frozen olaf fix and dress lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat olaf

Luaj Totali : 2435

Kopjo në Blog : Ngrirë fix olaf dhe veshje
Kopjo në Forum : Ngrirë fix olaf dhe veshje

Advertisement