Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Ngrirë kristoff krishtlindjeve përbëjnë

Ngrirë kristoff krishtlindjeve përbëjnë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Ngrirë kristoff krishtlindjeve përbëjnë

Përshkrim : Njeriu trim mali kristoff mund të vijnë të gjithë si një person i thyer. por kjo e krishtlindjeve ai dëshiron të ndryshojë imazhin e tij krejt. po, ai dëshiron që të duken të butë dhe elegant. ju mund të merrni miqësore me të, nëse ju të jetë stilist i tij në këtë girlgames. siç ju e dini se ai është një person pak dembel, le të bëjë çfarëdo qoftë ajo merr për të ndryshuar pamjen e tij. ne do t'i japim atij një makeover mahnitëse që mund të bëjë atë tërheqës për të tjerët se ai nuk është një njeri i vetëm. pra, të marrë këtë lojë makeover filluar dhe përkëdhel kristoff me disa krem mrekullueshme fytyrës për të bërë fytyrën e tij të ndritshëm dhe të butë. flokët e tij gjithashtu duhet të jetë i larë se ajo duket shumë i butë. së fundi, të aplikojnë të bëjë deri në fytyrën e tij të bukur dhe accessorize atë stil. gëzojnë duke luajtur këtë lojë frozen kristoff krishtlindjeve makeover!

Si për të luajtur :
Mouse për të luajtur.

ditë : I ngrirë, Frozen kristoff krishtlindjeve make up, luajnë frozen kristoff krishtlindjet përbëjnë lojë, të ngrirë kristoff krishtlindjeve make up lojra, luaj online frozen kristoff krishtlindjeve make up lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 4560

Kopjo në Blog : Ngrirë kristoff krishtlindjeve përbëjnë
Kopjo në Forum : Ngrirë kristoff krishtlindjeve përbëjnë

Advertisement