Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Tattoo ngrirë elsa

Tattoo ngrirë elsa

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Tattoo ngrirë elsa

Përshkrim : Frozen elsa dëshiron për të shtuar një grimë e fun për të parë të saj, dhe ajo vendosi të bëjë një tatuazh të mahnitshme! ajo e di se ju jeni të mirë artist tatuazh në mbretërinë, kështu që ajo erdhi në sallon tuaj. krijo për saj tatuazh prettiest ndonjëherë!

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur këtë lojë.

ditë : Ngrirë, elsa, Frozen elsa tattoo, luajnë frozen elsa tattoo lojë, lojra frozen elsa tattoo, luaj online lojë frozen elsa tattoo, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 3055

Kopjo në Blog : Tattoo ngrirë elsa
Kopjo në Forum : Tattoo ngrirë elsa

Advertisement