Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Dhimbje barku elsa ngrirë

Dhimbje barku elsa ngrirë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Dhimbje barku elsa ngrirë

Përshkrim : Hello, vajzat! ka disa parti të mëdha gjatë ditës falenderimeve. ne jemi të lumtur dhe të hani darka të mëdha falenderimeve me miqtë tanë dhe kushërinjtë. por mos hani shumë. sidomos personi me zorrët e keqe dhe stomaku duhet shpesh të mbajë kongresin e mirë dietetike. kjo është përvoja e elsa. elsa fells shumë i lumtur me kushërinjtë e saj dhe ajo të ngrënë një shumë të ushqimit dhe të dehur shumë. pas partisë, ajo u ndje shumë keq dhe ajo kishte një dhimbje të tmerrshme në bark. lejon të marrë atë në spital dhe të përdorni mjetet magjike për mjekun dhimbjen e saj bark. eja !

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur.

ditë : Ngrirë, elsa, Frozen elsa belly pain, luajnë frozen elsa lojë belly pain, frozen elsa lojra belly pain, luajtur online frozen elsa lojë belly pain, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 4968

Kopjo në Blog : Dhimbje barku elsa ngrirë
Kopjo në Forum : Dhimbje barku elsa ngrirë

Advertisement