Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Sekret bukurie ngrirë

Sekret bukurie ngrirë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Sekret bukurie ngrirë

Përshkrim : Anna ka vendosur të kalojnë disa kohë pampering veten, kështu që sot ju do të bashkohet me atë në sallon ngrirë, ku ju do të aplikoni të gjitha llojet e produkteve të bukurisë që do të bëjë pamjen anna vërtetë mjaft. udhëzues tuaj gjatë gjithë ditës do të cute olaf, dhe ai do t'ju tregojë saktësisht se çfarë ju duhet të bëni në mënyrë të plotë këtë detyrë fun e juaja. no përgatitja është i plotë vetëm nëse veshje ajo dhe elsa do të veshur janë të përsosur, kështu që të marrë filluar në përzierjen dhe që përputhen veshjet e bukura derisa ju të gjeni ndeshje perfekte.

Si për të luajtur :
Mouse për të luajtur.

ditë : Ngrirë, elsa, Frozen beauty secret, luajnë lojë frozen beauty secret, lojra ngrirë beauty secret, luaj online lojë frozen beauty secret, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 7033

Kopjo në Blog : Sekret bukurie ngrirë
Kopjo në Forum : Sekret bukurie ngrirë

Advertisement