Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Kozmetikë ngrirë anna

Kozmetikë ngrirë anna

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Kozmetikë ngrirë anna

Përshkrim : Princesha elsa po bëhet gati për ditën e kurorëzimit, dhe ajo është ndjenjë shqetësuar në lidhje me performancën e saj. për një ditë, portat në arendelle do të hapë në mënyrë që banorët e qytetit nga mbretëritë fqinje mund të dëshmojmë elsa u kurorëzua mbretëreshë. kjo ditë do të shkojnë në histori, kështu që elsa dëshiron që të duken të mirë të saj kur ajo e merr fronin. me kaq shumë për të bërë dhe kaq pak kohë, elsa mund të vërtetë të përdorin disa ndihmë duke u përgatitur kështu që ajo mund të vazhdojë të praktikojë fjalën e saj. browse përzgjedhje të gjerë e rrobave joshës, pajisje elegante, hairstyles mbretëror dhe më shumë, për të krijuar një vështrim të paharrueshëm për ditën e kurorëzimit elsa në këtë argëtim internet fustan deri lojë për vajzat!

Si për të luajtur :
Kontrollin e miut.

ditë : Make up, të ngrira, Ngrirë anna makeup, luajnë ngrirë anna lojë makeup, të ngrirë anna lojra kozmetikë, luajnë lojë online ngrira anna makeup, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 1331

Kopjo në Blog : Kozmetikë ngrirë anna
Kopjo në Forum : Kozmetikë ngrirë anna

Advertisement