Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojëra zbavitëse  » Furi babysitter

Furi babysitter

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Furi babysitter

Përshkrim : A e doni fëmijët dhe ju të gëzojnë duke qenë rreth tyre? pastaj të kujdeset për fëmijët e të tjerëve në frenzy babysitter lojë të re me kohë të menaxhimit. argëtojë, ushqim dhe të vënë foshnjave bukur për të fjetur dhe të sigurohemi që ata të gjithë të merrni atë që ata kanë nevojë para se mami i tyre ose babi vjen mbrapa. më shumë fun!

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur.

ditë : Fun, menaxhimi, kids, Babysitter frenzy, loja frenzy babysitter game, frenzy babysitter games, luaj online frenzy babysitter lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra zbavitëse

Luaj Totali : 1970

Kopjo në Blog : Furi babysitter
Kopjo në Forum : Furi babysitter

Advertisement