Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Katër stinët mahjong

Katër stinët mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Katër stinët mahjong

Përshkrim : Ju duhet të kombinohen 2 e pllakave të njëjtë të lirë për të hequr ato. një pllakë është i lirë nëse nuk është e mbuluar dhe ka të paktën 1 të drejtë anë e lirë ose majtas. hiq të gjitha pllakat brenda më e afatit.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 6729

Kopjo në Blog : Katër stinët mahjong
Kopjo në Forum : Katër stinët mahjong

Advertisement