Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Fermë flip mahjongg

Fermë flip mahjongg

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Fermë flip mahjongg

Përshkrim : Mahjong solitaire lojë me një kthesë: të gjitha pllaka duhet të jenë kthyer për herë të parë. kombinoje 2 e pllakave të njëjtë të lirë për të hequr ato ose të rrokullisje e tyre. një pllakë është i lirë nëse nuk mbulohen dhe në qoftë se ka të paktën 1 anën e lirë (në të majtë apo të djathtë).

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 8571

Kopjo në Blog : Fermë flip mahjongg
Kopjo në Forum : Fermë flip mahjongg

Advertisement