Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat elsa  » Stafi i ri elsa \ 's

Stafi i ri elsa \ 's

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Stafi i ri elsa \ 's

Përshkrim : Të marrë të gatshme për të vënë të gjitha kreativitetin tuaj për një provë e madhe, zonjat, në krejt të ri lojën tonë ornament ngrira! sot ne do të duhet aftësitë tuaja të mëdha për të vënë së bashku një staf krejt të ri për adorable tonë mbretëresha elsa - a mendoni se ju keni atë që duhet për t'u marrë me këtë? join atë në marrjen e këtë lojë super fun dekoratë filluar, shikoni props ne \ 've përgatitur për ju dhe të marr nga artikujt që ju pëlqej më shumë për të krijuar një lodër të re për këtë princeshë disney dashur. merrni të gjithë kohën që ju duhet për të vendosur mbi çdo detaj të vogël, dhe ngjyra, zgjidhni ngjyrat e drejtë dhe mikrobet stoli dhe një herë ju \ 'jeni bërë, të shkojë në faqen tjetër të lojës të zgjedhë një veshje të re për byrek tonë cutie, si mirë! hit 'trego \' button për të parë se rezultati përfundimtar i punës tuaj dhe don \ 't harroni të gjithashtu të ndarë jashtë lojë zbavitëse me miqtë tuaj! të ketë një shpërthim!

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur këtë lojë.

ditë : Ngrirë, elsa, Elsa \ 's stafi i ri, luajnë elsa \' s lojë stafi new, elsa \ 's lojra stafi new, luajtur online elsa \' s lojë stafi new, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat elsa

Luaj Totali : 9289

Kopjo në Blog : Stafi i ri elsa \ 's
Kopjo në Forum : Stafi i ri elsa \ 's

Advertisement