Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Elsa s dollap

Elsa s dollap

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Elsa s dollap

Përshkrim : Closet elsa është një rrëmujë dhe ajo ka nevojë për ju për të gjetur disa nga gjërat e saj të mrekullueshme. shiko për sendet e fshehur shpejt, pasi koha është e shkurtër, dhe të shikojnë e saj të provoni veshjet e ndryshme. pasi të keni mbaruar kërkim të zgjedhë një fustan mendoni se i përshtatet elsa mirë nga veshjet mbretërore dhe ajo do të jetë gati për një ditë tjetër në mbretërinë e saj spektakolare të arendelle.

Si për të luajtur :
Mouse për të luajtur.

ditë : Ngrirë, elsa, Elsa s dollap, luajnë elsa s dollap lojë, elsa s lojra dollap, luaj online elsa s dollap lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 8256

Kopjo në Blog : Elsa s dollap
Kopjo në Forum : Elsa s dollap

Advertisement