Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Elsa lule akull

Elsa lule akull

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Elsa lule akull

Përshkrim : Elsa është e kopshtarisë me olaf si asistent i saj dhe do të rritet disa nga lulet më të bukura në arendelle. join atë dhe burrë dëbore qesharake në kopsht mbretërore dhe për të ndihmuar ata të kujdeset për bimët në mënyrë magjike. vendi farën në tokë dhe sigurohuni që ju të pirë të mjaftueshme në mënyrë që ajo nuk thahet. llak bimore me një përzierje të veçantë të ushqyesve dhe të shikojnë atë magjike lulëzim. lule të ndritshme dhe e bukur tani po shkëlqen nën diell dhe elsas kopsht është një hap më afër për t'u bërë vend më të mahnitshme dhe relaksuese në të gjithë mbretërisë.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur këtë lojë.

ditë : Ngrirë, elsa, Elsa ice flower, luajnë lojë elsa ice flower, lojra elsa ice flower, luaj online lojë elsa ice flower, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 1856

Kopjo në Blog : Elsa lule akull
Kopjo në Forum : Elsa lule akull

Advertisement