Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Elsa makeover reale të ngrirë

Elsa makeover reale të ngrirë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Elsa makeover reale të ngrirë

Përshkrim : Princesha elsa është një akull-ftohtë mbretëresha-të-të që mund të urdhërojë fuqinë e akull dhe borë. por moti i ftohtë mund të thahet lëkurën e saj. ndihmë elsa rivendosur lëkurën e saj me një makeover mbretërore fytyrës dhe veshje e saj deri në disa gowns të ngrohtë, por verbuar mbretërore që zbulojnë bukurinë e saj të brendshme.

Si për të luajtur :
Ndiqni udhëzimet në lojë dhe të përdorni miun për të dhënë princess elsa një makeover!

ditë : I ngrirë, Elsa ngrira real makeover, luajnë elsa ngrira real makeover lojë, lojra elsa ngrira real makeover, luaj online elsa ngrira real makeover lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 5858

Kopjo në Blog : Elsa makeover reale të ngrirë
Kopjo në Forum : Elsa makeover reale të ngrirë

Advertisement