Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Elsa haircuts reale të ngrira

Elsa haircuts reale të ngrira

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Elsa haircuts reale të ngrira

Përshkrim : Flokët e princeshës elsa ka qenë pakontrollueshme ndonjëherë që stuhia e tmerrshme është swirling rreth arendelle. era po fryn me shpejtësi të lartë dhe ajri është i trashë me lagështi, duke shkaktuar flokët princeshës elsa për t'u bërë dredhur dhe tangled. nesër është dita e saj kurorëzim, dhe të gjithë banorët e qytetit nga mbretërive përreth do të vizitojë arendelle për të parë elsa marrë fronin. të gjithë sytë do të jetë mbi të, gjatë kësaj ceremonie mbretëror, kështu që ajo dëshiron të jetë i sigurt për të parë të mirë të saj. kjo është arsyeja pse ajo është duke marrë një udhëtim në sallon për një minutës së fundit hairstyle makeover në këtë lojë fun online flokëve për vajzat. jini kreativ dhe të përdorin mjetet e ofruara për të dhënë princess elsa përshtatje hairstyle për një mbretëreshë!

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të krijuar një hairstyle shkëlqyer për princess elsa.

ditë : I ngrirë, Elsa ngrira real haircuts, luajnë elsa ngrira real haircuts lojë, elsa ngrira real haircuts lojra, luaj online lojë elsa ngrira real haircuts, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 5449

Kopjo në Blog : Elsa haircuts reale të ngrira
Kopjo në Forum : Elsa haircuts reale të ngrira

Advertisement