Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Mjeku gripit ngrirë elsa

Mjeku gripit ngrirë elsa

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mjeku gripit ngrirë elsa

Përshkrim : Edhe elsa kap një grip, kur është ftohtë dhe me erë jashtë, por simptomat e saj janë aq të ndryshme! të jetë mjeku elsa dhe të kalojnë nëpër një kontroll të plotë deri. të marrë temperaturën e saj, të dëgjoni rrahjet e zemrës së saj dhe të përpiqen për të gjetur trajtimin e duhur për këtë mbretëreshë akull. disa llak hundës dhe pak e oksigjenit duhet të bëjë mashtrim, por shikuar nga, kur ajo teshtin! ajo mund të ngrijë çdo gjë rreth saj, të kujdeset mirë për elsa sepse fati i arendelle është në duart tuaja.

Si për të luajtur :
Miun për të luajtur.

ditë : I ngrirë, Elsa ngrira gripi doktor, luajnë elsa ngrira gripit doctor, lojra elsa ngrira gripi doktor, luaj online elsa ngrira gripi doctor lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 4424

Kopjo në Blog : Mjeku gripit ngrirë elsa
Kopjo në Forum : Mjeku gripit ngrirë elsa

Advertisement