Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Elsa pedikyr dashuroj

Elsa pedikyr dashuroj

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Elsa pedikyr dashuroj

Përshkrim : Ju keni një pedikyr sallon dhe elsa vjen tek ju për një thonjtë pedikyr dashuroj. ju duhet të pastër thonjtë e saj, të kujdeset për to dhe zgjidhni polish gozhdë më të gjallë. mos harroni pajisje - tatuazhet dhe sandale. në fund elsa do të ketë një pedikyr i mrekullueshëm! kanë vajzat fun.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur këtë lojë.

ditë : Ngrirë, elsa, Elsa fancy pedikyr, luajnë lojë elsa fancy pedikyr, lojra elsa fancy pedikyr, luaj online lojë elsa fancy pedikyr, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 6700

Kopjo në Blog : Elsa pedikyr dashuroj
Kopjo në Forum : Elsa pedikyr dashuroj

Advertisement