Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat elsa  » Elsa dush baby

Elsa dush baby

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Elsa dush baby

Përshkrim : Foshnja elsa është një princeshë prishur pak me ëndrra të mëdha dhe magji në duart e saj. ajo i pëlqen të luajë në kështjellë dhe të drejtuar nëpër ballrooms gjatë gjithë ditës, por ajo duhet të jetë e pastër dhe të veshur në mënyrë të përkryer për ta bërë këtë. ndihmën e saj të marrë të gatshme për një ditë të re në arendelle. jepni saj një dush të ngrohtë dhe flluska, e thatë dhe të kreh flokët e saj, aplikoni vaj fëmijë dhe veshje e saj me veshje fëmijën princeshë. have fun!

Si për të luajtur :
Mouse për të bashkëvepruar.

ditë : Ngrirë, elsa, Elsa foshnja bath, luajnë elsa foshnja bath lojë, lojra elsa foshnja bath, luaj online lojë elsa foshnja bath, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat elsa

Luaj Totali : 7272

Kopjo në Blog : Elsa dush baby
Kopjo në Forum : Elsa dush baby

Advertisement