Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat elsa  » Elsa dhe pancakes rozë ditë

Elsa dhe pancakes rozë ditë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Elsa dhe pancakes rozë ditë

Përshkrim : Sweet foshnja rosy u shikuar karikaturat e saj të preferuar në tv, kur ajo pa një reklamë për pancakes shijshme të cilat lënë mall e saj për disa, kështu që ajo vendosi të bëjë disa pancakes shijshëm. join foshnja rosy dhe shoqja e saj e mirë elsa në kuzhinë për të përgatitur pancakes papërmbajtshëm shtëpi!

Si për të luajtur :
Mouse për të luajtur.

ditë : Ngrirë, elsa, Elsa dhe rosy day pancakes, luajnë elsa dhe lojë rosy pancakes day, elsa dhe lojra rosy pancakes day, luaj online elsa dhe rosy day pancakes lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat elsa

Luaj Totali : 7034

Kopjo në Blog : Elsa dhe pancakes rozë ditë
Kopjo në Forum : Elsa dhe pancakes rozë ditë

Advertisement