Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong dutch

Mahjong dutch

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong dutch

Përshkrim : Game classic mahjong solitaire në një mjedis nga holanda. kombinoje 2 pllaka të lirë për të hequr ato nga bordi, të qartë bordit të tërë për të përparuar në nivelin e ardhshëm. një pllakë është i lirë nëse nuk është e mbuluar dhe në qoftë se ka të paktën 1 anën e lirë (në të majtë apo të djathtë).

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, bordi, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 5758

Kopjo në Blog : Mahjong dutch
Kopjo në Forum : Mahjong dutch

Advertisement