Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Vajzat lojërat  » Lojra zërit  » Dr. kulla pastë dhëmbësh lepuri

Dr. kulla pastë dhëmbësh lepuri

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Dr. kulla pastë dhëmbësh lepuri

Përshkrim : Colgate ju jep sfidë ka shumë pinball

Si për të luajtur :
Bar hapësirë për start.left dhe çelësat e drejtë arrow për të lëvizur flippers.

ditë : 1 player, advergames, flash, kids, pinball,

Kategori : » Lojra zërit

Luaj Totali : 9173

Kopjo në Blog : Dr. kulla pastë dhëmbësh lepuri
Kopjo në Forum : Dr. kulla pastë dhëmbësh lepuri

Advertisement