Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat diego  » Dora dhe diego plazh thesar:

Dora dhe diego plazh thesar:

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Dora dhe diego plazh thesar:

Përshkrim : Dora dhe diego janë të kesh kënaqësi në plazh, secili nga ana e tij, ata janë duke u përpjekur për të mbledhur gems si një dhuratë për miqtë këto pak. ndihmojë ata për të marr të gjitha ngjyrat gems në rrugë dhe të ketë një kohë të mirë me miqtë tanë dora!

Si për të luajtur :
Arrow çelësat për të lëvizur, bar hapësirë të hidhen!

ditë : 1 player, flash, aventurë, veprim, vajzë, djalë, free, cartoon,

Kategori : » Lojërat diego

Luaj Totali : 7804

Kopjo në Blog : Dora dhe diego plazh thesar:
Kopjo në Forum : Dora dhe diego plazh thesar:

Advertisement