Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong qen 2

Mahjong qen 2

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong qen 2

Përshkrim : Lidhu pllaka të njëjta me qentë për të përfunduar 10 levels.use ndryshme miun për të pastruar secilit prej dy pllakave të ngjashme me qentë. përdorni aluzion dhe për të marrë një çelës. nëse ju nuk përdorni butonin për të marrë më shumë pikë. pllaka duhet të hiqen me njëri-tjetrin, ose ata do të pasohen nga një vijë me vetëm dy kënd 90 shkallë.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : 1 player, flash, dog, matching, free, default, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 8407

Kopjo në Blog : Mahjong qen 2
Kopjo në Forum : Mahjong qen 2

Advertisement