Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Herë dino mahjong

Herë dino mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Herë dino mahjong

Përshkrim : Free-game-land.com paraqet re shumëngjyrëshe falas addictive lojë në internet mahjong. kjo lojë mahjong kërkon aftësi tuaj, përvojën dhe kujtesës. kliko në pllakave të njëjtë me dy anët e hapur ngjitur. shkatërrojë të gjitha pllakat në tryezë për të kaluar në nivelin e ardhshëm.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 4777

Kopjo në Blog : Herë dino mahjong
Kopjo në Forum : Herë dino mahjong

Advertisement