Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat diego  » I fundit shpëtimit ligë diego

I fundit shpëtimit ligë diego

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : I fundit shpëtimit ligë diego

Përshkrim : Join diego për shpëtim island dhe të ndihmojë atë të shpëtuar disa nga kafshët e botëve fëmijë që janë të uritur dhe të humbur! mund të ju ndihmojë të sjellë kafshët fëmijë përsëri në habitatin e tyre?

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : 1 player, flash, driving, kids, aventurë, fluturues, mouse aftësitë, avion, pengesë, helikopter, truck, birds, penguin, pa pagesë,

Kategori : » Lojërat diego

Luaj Totali : 7194

Kopjo në Blog : I fundit shpëtimit ligë diego
Kopjo në Forum : I fundit shpëtimit ligë diego

Advertisement