Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat diego  » Piramidale diego puzzle

Piramidale diego puzzle

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Piramidale diego puzzle

Përshkrim : Kjo është dita e mister partisë big, dhe diego nuk mund të presim për të arritur atje. diego puzzle piramida por ai do të duhet të përdorë aftësitë e tij për të zgjidhur disa puzzles parë.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : 1 player, kafshë, flash, ushqim, fruta, matching game, puzzle,

Kategori : » Lojërat diego

Luaj Totali : 7146

Kopjo në Blog : Piramidale diego puzzle
Kopjo në Forum : Piramidale diego puzzle

Advertisement