Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat diego  » Puzzle diego

Puzzle diego

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Puzzle diego

Përshkrim : Një tjetër lojë e madhe mister është i gatshëm për të luajtur me ju dhe këtë herë kjo është një lojë të quajtur diego puzzle. merrni pjesë në këtë lojë të shkëlqyer mister dhe relaksohuni veten. loja mund të luhet në një nga dy game luajnë mënyrat që ofrohen në menynë kryesore të lojës. mënyra e parë në të cilën ju mund të luajnë lojë është galled mënyrën bashkim pjesësh figure dhe mënyra lojë e dytë është quajtur mënyrën rrëshqitje. pra, zgjidhni më prej tyre dhe ju jeni gati për këtë mister. luajnë lojë në lojë puzzle lojës konceptit standarde, copë vend në pozicionin e tyre të vërtetë. vetëm ato më të mirë mund të luajnë me kufizimin kohor, kështu që të përpiqet të jetë një nga ata. le të shohim.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur këtë lojë!

ditë : Mister, 1 player, flash, kids, jigsaw, fun, boy, free, cartoon,

Kategori : » Lojërat diego

Luaj Totali : 2190

Kopjo në Blog : Puzzle diego
Kopjo në Forum : Puzzle diego

Advertisement