Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat diego  » Diego dinosaur shpëtimit

Diego dinosaur shpëtimit

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Diego dinosaur shpëtimit

Përshkrim : Join diego dhe miqtë e tij në një udhëtim në kohën e dinosaurëve për të ribashkuar një maiasaura humbur dhe familjen e saj.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : 1 player, flash, kids, aventurë, pengesë, mbledhja, animal, dinosaur, free,

Kategori : » Lojërat diego

Luaj Totali : 5540

Kopjo në Blog : Diego dinosaur shpëtimit
Kopjo në Forum : Diego dinosaur shpëtimit

Advertisement