Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat diego  » Diego zoo foshnja shpëtimit

Diego zoo foshnja shpëtimit

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Diego zoo foshnja shpëtimit

Përshkrim : Diego duhet të shpëtimit të kafshëve foshnjën nga indian dhe bëje të kthehet në kopshtin zoologjik. mund të ju ndihmojë diego?

Si për të luajtur :
Majtas / djathtas shigjeta për të lëvizur, up / down shigjetë për të shkuar lart / poshtë, space të hidhen

ditë : 1 player, flash, kids, mbledhja, animal, rescue, free,

Kategori : » Lojërat diego

Luaj Totali : 6431

Kopjo në Blog : Diego zoo foshnja shpëtimit
Kopjo në Forum : Diego zoo foshnja shpëtimit

Advertisement