Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat diego  » Diego zoo foshnja shpëtimit game

Diego zoo foshnja shpëtimit game

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Diego zoo foshnja shpëtimit game

Përshkrim : Diego duhet të shpëtimit të kafshëve foshnjën nga indian dhe bëje të kthehet në kopshtin zoologjik. mund të ju ndihmojë diego?

Si për të luajtur :
Majtas / djathtas arrow keys - veprim. up / down arrow keys - ngjitin. spacebar - shko.

ditë : 1 player, flash, aventurë, pengesë, kafshë, shpëtim, free,

Kategori : » Lojërat diego

Luaj Totali : 3327

Kopjo në Blog : Diego zoo foshnja shpëtimit game
Kopjo në Forum : Diego zoo foshnja shpëtimit game

Advertisement