Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Ndeshje 3 lojë  » Minave diamanti

Minave diamanti

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Minave diamanti

Përshkrim : Çfarë është më mirë se një diamant ? më shumë diamante !

Si për të luajtur :

përdorni miun për të kaluar gems ngjitur dhe ndeshje 3 ose më shumë të njëjtën gems .

ditë : Match 3, games mi, puzzle, Diamond mine, lojra diamond mine online, lojra falas diamond mine, lojra falas, lojra online falas diamond mine, diamond lojë mine, pa pagesë diamond mine,

Kategori : » Ndeshje 3 lojë

Luaj Totali : 9092

Kopjo në Blog : Minave diamanti
Kopjo në Forum : Minave diamanti

Advertisement